אורולוגיה
Search
Generic filters
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in excerpt
Search in comments
Filter by Custom Post Type
>
אורולוגיה
אורולוגיה

אורולוגיה

תחום האורולוגיה מקיף את כל הידע הרפואי לגבי מערכת השתן (של גברים ונשים גם יחד) וכן לגבי מערכת הרבייה הגברית. אורולוגיה מטפלת בתופעות בריאותיות שונות שמתפתחות במערכות אלו, אם באופן מולד או עם השנים, וחותרת כל העת למציאת דרכים חדשות לפתרון מהיר ויעיל של בעיות אלו.

בהרצליה מדיקל סנטר, אנו מציעים לכם את מגוון הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום האורולוגיה כיום ע"י אורולוגים מומחים בכירים ומנוסים.

לרשימת אורולוגים מומחים שלנו

מערכת השתן והרבייה של האדם

באופן טבעי, ישנם הבדלים מהותיים, בין מבנה מערכת השתן ומערכת הרבייה אצל גברים ונשים. אצל גברים, מערכת הרבייה 'חופפת' למערכת השתן ובהתאם, בעיות בדרכי השתן אצל הגבר יובילו בסופו של דבר (אם לא באופן מיידי) גם לבעיות בתפקוד מערכת הרבייה. לכן, אורולוג מטפל גם בבעיות הקשורות למערכת הרבייה הזכרית.

אצל נשים, מדובר בשתי מערכות נפרדות ולכן ישנו רופא נשים – אשר תפקידו לטפל במערכת הרבייה הנשית ואורולוג- אשר מטפל בבעיות בדרכי השתן של האישה. עם זאת, ממש כמו אצל גברים, שתי מערכות אלו קשורות אחת בשנייה ולכן בעיה במערכת הרבייה הנשית עשויה להתברר גם כבעיה אורולוגית.

בנוסף לכך, האורולוגיה אינה מתמקדת אך ורק במערכות השתן והרבייה. הכליות נחשבות גם כן לאחד מאיברי מערכת השתן והן אלו שמווסתות וקובעות בין היתר את ריכוזו לפני שהוא יוצא מהגוף, דרך השופכה. אמנם המדע העוסק בחקר מחלות הכליה נקרא נפרולוגיה, אך אורולוגיה עוסקת גם היא בתופעות בריאותיות שונות אשר מתפתחות באיבר חיוני זה.

ניתוחים וטיפולים אורולוגיים

האורולוגיה כוללת לא מעט הליכים כירורגיים וכן טיפולים שונים אשר מסייעים לפתרון בעיות בדרכי השתן, במערכת הרבייה הגברית ובכליות. אלו ניתוחים אשר דורשים מיומנות רבה, אך כיום ישנם רבים כאלה המבוצעים מידי יום בכל רחבי העולם.
בבית החולים הרצליה מדיקל סנטר מתבצעים סוגים רבים של ניתוחים אורולוגיים על ידי מיטב המומחים בישראל. לצד אלו, מציע הצוות הרפואי גם טיפולים שונים לגברים מבוגרים וכן לילדים הסובלים מבעיות אורולוגיות שונות.
השילוב בין רופאים בכירים, צוות מקצועי ומיומן, טכנולוגיות חדשניות, ותנאי האשפוז המעולים, מאפשרים למטופלים גם בתחום האורולוגיה לקבל שירות איכותי ומצוין.

רופא מציג הדמייה של כליות

ניתוחים רובוטיים באורולוגיה

התחום הרפואי הראשון שהשתמש ברובוט דה וינצ'י הוא אורולוגיה, ותחום זה סלל את הדרך ליישומים נוספים במגוון תחומים רפואיים. בניתוחי כריתת ערמונית, השימוש ברובוט הפך למובן מאליו בזכות היציבות המלאה, הדיוק המקסימלי, הפחתת הסיכונים וזמן ההתאוששות הקצר. תכונות אלו הפכו את הרובוט לכלי מרכזי ונפוץ בתחום האורולוגיה.

 

במרכז הכירורגיה הרובוטית של הרצליה מדיקל סנטר מתרכזים המנתחים האורולוגיים הבכירים והמנוסים ביותר, המבצעים הליכים כירורגיים בעזרת רובוט דה וינצ'י, במטרה להעניק למטופלים את השירות הרפואי המתקדם והמיטבי.

 

ניתוחי אורולוגיה נפוצים אצלנו

לכל הניתוחים והטיפולים בתחום האורולוגיה

למידע נוסף וייעוץ, התקשרו: 09-9592999 

 

מעתה לא צריך לחכות!
במקרים דחופים או חשד לאבנים בכליות, בדרכי השתן, דלקות שתן ו/או אצירת שתן,

 

מעתה לא צריך לחכות!
במקרים של אבנים בכליות או חשד לאבנים בכליות והשתן,
אצירת שתן או דלקות הגיעו למוקד האורולוגי המהיר
וקבלו טיפול מיידי על ידי מיטב האורולוגים המומחים. 

פנו למוקד האורולוגי המהיר מבית מדיקל NOW