>
רפואה פנימית אישית
רפואה פנימית אישית

רפואה פנימית אישית

חדש ב"הרצליה מדיקל סנטר"!

בשורה משמעותית למטופלים שנדרשים לאשפוז במחלקה פנימית לצורך בירור רפואי, ביצוע בדיקות או קבלת תרופה: "הרצליה מדיקל סנטר" השיק שירות חדש בשם "רפואה פנימית אישית". השירות מתבצע בסביבת אשפוז נעימה וניתן על ידי רופאים פנימאים בכירים.

במסגרת השירות ניתן להתאשפז בהרצליה מדיקל סנטר כדי לעבור תהליך בירור ואבחון הנדרש להעשות במסגרת אשפוזית. השירות ניתן בסביבת אשפוז שקטה ונעימה על ידי רופאים פנימאית בכירים. בנוסף, ניתן לעבור אשפוז יום טיפולי (של יום אחד), למקרים בהם נדרש המטופל לקבל תרופה באשפוז, זאת בליווי פנימאי בכיר.

בירור פנימית מהיר

השגת דיאגנוזה (אבחון) היא החלק הראשון והמשמעותי ביותר בטיפול: ללא אבחון מדויק – אי אפשר לטפל במחלה או בבעיה של החולה ולרפא אותו. אבחון יכול להיות קצר (למשל: ביקור אצל רופא המשפחה) ולכלול בדיקה בודדת (כמו צילום רנטגן) שיבהירו את מהות הבעיה.

במקרים אחרים, האבחון עלול להיות סבוך יותר: למשל, כאשר המטופל מציג תסמינים כלליים שיכולים להתאים למצבים רבים או שיש לו סימפטומים שדורשים בדיקות עזר מגוונות, כדי לעמוד על טיבם המדוייק.

עד היום נאלצו מטופלים שסבלו וכאבו, להמתין זמן רב לביצוע בדיקות אבחון בקהילה, או שבמקרים מסוימים נדרשו להתאשפז במחלקה פנימית – ושם לעבור במרוכז את כל הבדיקות הנדרשות ובמקביל את כל הייעוצים הנדרשים. עד כה פורמט זה היה זמין בבתי חולים ציבוריים בלבד, על כל הכרוך בכך.

כעת, לראשונה בישראל, ניתן לעשות זאת בנוחות ובזמינות של מרכז רפואי פרטי מצטיין, במסגרת שירות רפואה פנימית אישית בהרצליה מדיקל סנטר.

את השירות מובילים רופאים פנימאים בכירים, המנהלים את התיק הרפואי של המטופל, בלוח זמנים מהיר ככל האפשר. לרשותם מערך האבחון והבדיקות של בית החולים וצוות רופאים בכירים לייעוץ נקודתי במידת הצורך.

מתן תרופה באשפוז

כחלק מהשירות החדש, מוצע גם אשפוז לצורך מתן תרופה: ישנן תרופות שלא ניתן לקחת בבית או במרפאה – והטיפול התרופתי באמצעותן חייב להיעשות בבית חולים, במסגרת אשפוז, תחת השגחה.

במסגרת השירות החדש ניתן לקבל גם אשפוזי יום (מתן של תרופה, במסגרת אשפוז קצר, בהשגחת פנימאי בכיר).

מה כולל השירות החדש?

  • אשפוז במחלקות המפנקות של הרצליה מדיקל סנטר
  • ליווי וניהול התיק הרפואי על ידי רופא פנימאי מומחה, לאורך כל ימי האשפוז
  • יעוץ רפואי נוסף במידת הצורך ועל פי המלצת הרופא המלווה
  • בדיקות דם, דימות ובדיקות פולשניות, בהתאם להנחיית הרופא המטפל

יתרונות השירות

  • ניהול התיק על ידי צוות בכיר של רופאים פנימאים ומומחים
  • טיפול מהיר ומקצועי ללא המתנה מיותרת
  • סביבת אשפוז נעימה, פרטית ואינטימית
  • שירות אישי, קשוב ויוזם
  • זמינות גבוהה לייעוצים ובדיקות נלוות
  • גישה לרופאים הבכירים בישראל בכל מקצועות הרפואה, במידת הצורך

לפרטים נוספים

השירות החדש ניתן באופן פרטי.
ניתן להתקשר למוקד השירות שלנו לקבלת פרטים נוספים ולבדיקת התאמת המקרה שלך לשירות 09-9592500

למי מתאים שירות רפואה פנימית אישית? לחצו כאן למידע נוסף.


להשארת פרטים
לחצו כאן

פרטי התקשרות
ט. 09-9592500
א' – ה' 8:00:17:00