בחירת מרדים פרטי – הרצליה מדיקל סנטר

שרות חדש בבית החולים

מטופלים ובני משפחה,

במידה ואתם זקוקים לניתוח, ניתנת לכם כידוע, האפשרות לבחור את הרופא המנתח ואת מועד הניתוח, וליהנות מתנאי אשפוז ברמה של חמישה כוכבים.

חלק ניכר מהמנותחים ובני משפחתם יקדישו זמן לא מבוטל לפני הניתוח, לבירור זהותו של הרופא המנתח, והתאמתו לניתוח הנדרש. ויש לכך כמובן, הצדקה וחשיבות רבה.

כעת תוכלו ליהנות משירות חדש – בחירת מרדים מומחה פרטי, אשר ילווה אתכם, לאורך כל שלבי הניתוח.

החשיבות של הרופא המרדים היא רבה – המרדים משגיח על כלל מערכות הגוף ומוודא את תקינות הנשימה במהלך ההרדמה, קצב פעימות הלב, שמירה מחזור דם תקין ועוד. למעשה, תפקידו של מרדים מומחה מאפשר למנתח לבצע הליכים כירורגיים פשוטים ומורכבים, בהרדמה חלקית או מלאה, ומבלי לסכן את בריאותו הכללית של המנותח.

הליווי שמעניק מרדים מומחה פרטי בבית החולים מתחיל עוד לפני הניתוח עצמו, בהדרכת המטופל, בבחירת סוג ההרדמה ובהכנה לניתוח עצמו. המרדים, יעניק השגחה צמודה בכל מהלך הניתוח ועד סיומו. השירות יסתיים לאחר ההתעוררות מההרדמה, ובחינת מצבו, תחושותיו וערנותו של המנותח.

בבית החולים הרצליה מדיקל סנטר תוכלו לבחור מרדים פרטי מתוך רשימה של מומחים, מהטובים בישראל. הרופא בו תבחרו יעמוד לרשותכם ויספק לכם מידע ומענה מהיר ומקצועי, בכל נושא הקשור להרדמה ולשלבי הניתוח.

להלן הרופאים:

במידה והנך בעל ביטוח בריאות פרטי מומלץ לברר מראש כיסוי עלות המרדים הפרטי.

למידע נוסף, נא להתקשר בין השעות 8:00-15:00 לטלפון: 09-9592972 , או לשלוח במייל את הטופס המצורף.